Zobacz również
Lidl od poniedziałku

Pragnienia i potrzeby

W tym tygodniu
Lidl

Lidl gazetka obowiązuje niemal zawsze od poniedziałku do niedzieli. Każda oferta Lidl zawiera zarówno produkty spożywcze, jak również kategorię tematyczną. Pojawiają się na przykład

  • zabawki,
  • kurtki,
  • buty sportowe,narzędzia, piżamy czy ciuchy dziecięce. 

Kluczowe promocje Lidl zaczynają się w poniedziałki, czwartki i soboty. Każdy chyba słyszał o szale zakupowym na punkcie najtańszych butów Crocs w Lidlu :) Sklepy Lidl zlokalizowane są w każdym większym mieście, dlatego też aktualna gazetka Lidl cieszy się tak dużą popularnością. Zapraszamy więc na naszą stronę, gdzie zawsze znajduje się bieżąca oraz przyszła gazetka Lidla.
Jeśli chodzi o sam sklep, to Lidl jest siecią niemieckich sklepów dyskontowych, działającą w ponad 25 krajach europejskich, stąd też jest tak bardzo popularny i w Polsce. W chwili obecnej marka ta posiada największą sieć sklepów dyskontowych w całej Europie, liczącą ponad 10 tysięcy sklepów spożywczych. W samej Polsce jest to ponad 510 obiektów, a liczba ta stale rośnie. Oferta Lidl, do której należą przede wszystkim artykuły codziennej potrzeby, charakteryzuje się połączeniem wysokiej jakości wykonania z korzystnie niską ceną. Dlatego też gazetka Lidl jest tak chętnie przeglądana przez użytkowników Tropiciela Okazji.
Do bezpośrednich konkurentów należą sieci: Biedronka, Kaufland, Tesco, Netto, Carrefour, E.Leclerc, Simply Market czy Auchan. Nowa promocja pojawia się już poniedziałek z rana – serdecznie zapraszamy na naszą stronę w celu zapoznania się z nowymi promocjami ;)
W dniach 22-28.09.2016 polecamy : dżem Łowicz za 4,99zł;Morliny parówki z szynki za 2,99zł;piwo Carlsberg za 1,99;coca-cola 2l za 3,49;velvet ręcznik papierowy za 8,99 oraz wiele produktów do biegania w wyjątkowych cenach:)

Strona korzysta z plików cookies w celach reklamowych, statystycznych oraz w celu dostosowania serwisu do indywidualnych potrzeb użytkowników.