WOŚP i Lidl grają razem!

Lidl
WOŚP i Lidl grają razem!
Lidl

Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy w roku 2020 zagra dla nas 28 Finał. Koncerty WOŚP są zatytułowane Wiatr w Żagle dla dziecięcej medycyny zabiegowej.

Dla zapewnienia najwyższych standardów diagnostycznych i leczniczych w dziecięcej medycynie zabiegowej. Jurek Owsiak zbierać będzie środki na zakup najnowocześniejszych  urządzeń dla ratowania życia i zdrowia dzieci potrzebujących różnego rodzaju operacji. Chirurdzy wszystkich specjalności dzień i noc w całej Polsce ratują życie tych dzieci. WOŚP w 2020 chce się skupiać przede wszystkim na takich dziedzinach medycyny dziecięcej jak chirurgia ogólna, kardiochirurgia czy neurochirurgia.

Lidl przyłączył się do akcji charytatywnej i zbiera we wszystkich sklepach stacjonarnych od 30 grudnia do 11 stycznia. W gazetce Lidla zatytułowanej Szczęśliwego Nowego 2020 informacja o zbiórce na rzecz fundacji Jurka Owsiaka.

Przyłącz się! To nic nie kosztuje, a tak wiele może pomóc!


Uprzejmie informujemy, że na naszych stronach używamy technologii, takich jak pliki cookie, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronach i w Internecie. W ten sposób technologię tę wykorzystują również podmioty powiązane, podmioty współpracujące oraz nasi Zaufani Partnerzy, którzy także chcą wyświetlać reklamy jak najlepiej dopasowane do Twoich preferencji. Pragniemy zapoznać Cię ze szczegółami stosowanych przez nas technologii oraz z obowiązującymi przepisami, tak aby dać Ci pełną wiedzę i komfort w korzystaniu z naszych serwisów internetowych. Zapoznaj się z poniższymi informacjami lub kliknij przycisk „Przejdź do strony”.
Więcej informacji znajdziesz w Polityce Prywatności.