Walentynki w Lidl

Lidl
Oceń nas
Walentynki w Lidl
Lidl

 

Czas na Walentynki!

 

Święto zakochanych, które co roku przypada 14 lutego. Nazwa pochodzi od św. Walentego, którego wspomnienie liturgiczne w Kościele katolickim obchodzone jest również tego dnia.

 

Zwyczajem w tym dniu jest wysyłanie listów zawierających wyznania miłosne (często pisane wierszem). Na Zachodzie, zwłaszcza w Wielkiej Brytanii i Stanach Zjednoczonych, czczono św. Walentego jako patrona zakochanych. Dzień 14 lutego stał się, więc okazją do obdarowywania się drobnymi upominkami.

 

Drobne upominki i nie tylko znajdziecie od 1 lutego w Katalogu Lidl. Proponujemy już teraz dostępną gazetkę promocyjną przeglądnąć w aplikacji Tropiciel Okazji, by móc przygotować się do tego święta. Oczywiście w czasie pandemii nie możemy zorganizować romantycznej kolacji we dwoje w restauracji czy pójść na randkę do kina. Ale dzięki świetnym okazjom w Lidlu możemy seans filmowy w nowej, romantycznej pościeli zorganizować we własny  łóżku, w zaciszu domowym przy zapachowych świecach i lampce czerwonego wina.

 

Drogie Panie, nie zapomnijcie o zmysłowej bieliźnie, która dopełni romantyczny wieczór z Waszym lubym!

 

Drodzy Panowie, zmysłowa koszulka nocna będzie doskonałym prezentem w te Walentynki. Będzie ona doskonałym pretekstem do zostania w pieleszach domowych. Na stronie 23 Katalogu znajdziecie różne wzory tych satynowych koszulek damskich. A kolejna strona prezentuje wspaniałe bardzo zmysłowe koronkowe body w świetnej cenie.

 

Jeśli jeszcze nie macie pomysłu na nadchodzące Walentynki zajrzyjcie na Tropiciela Okazji, bo Lidl oferuje naprawdę świetne pomysły na prezent w super promocjach. Nie trzeba wychodzić z domu aby móc spędzić ten czas wyjątkowo. Polecam gazetkę Lidla, a z pewnością wpadniecie na ciekawy pomysł organizacji Walentynek domowych.

 

Oczywiście przez cały czas zachęcamy do przyłączenia się do akcji „Gramy razem” z Wielką  Orkiestrą Świątecznej Pomocy. W tym roku już 29 Finał a Wy możecie kupić w Lidlu rzeczy z których pieniądze pójdą na szczytny cel.

 

Życzymy udanego tropienia i fantastycznych domowych Walentynek!!!

 


Uprzejmie informujemy, że na naszych stronach używamy technologii, takich jak pliki cookie, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronach i w Internecie. W ten sposób technologię tę wykorzystują również podmioty powiązane, podmioty współpracujące oraz nasi Zaufani Partnerzy, którzy także chcą wyświetlać reklamy jak najlepiej dopasowane do Twoich preferencji. Pragniemy zapoznać Cię ze szczegółami stosowanych przez nas technologii oraz z obowiązującymi przepisami, tak aby dać Ci pełną wiedzę i komfort w korzystaniu z naszych serwisów internetowych. Zapoznaj się z poniższymi informacjami lub kliknij przycisk „Przejdź do strony”.
Więcej informacji znajdziesz w Polityce Prywatności.