Poczuj się jak mistrz

Lidl
Poczuj się jak mistrz
Lidl

Kochani Lidlomaniacy!


Przed nami ciężki okres świąteczny. Święta to magiczny czas. Owszem, ale również bardzo pracowity. Przygotowania do świąt już z pewnością trwają. Mycie okien, sprzątanie całego domu i szykowanie potraw spędza nam sen z powiek. W katalogu Lidla znajdziecie mega promocje, które ułatwią Wam wszelkie przygotowania do świąt. Jednak przysłowie mówi święta, święta i po świętach.  Dlatego chce zwrócić Waszą uwagę na gazetkę promocyjną „Poczuj się jak mistrz”. Znajdziecie tam ubrania sportowe marki crivitPro polecane przez mistrzynię Justynę Kowalczyk. Po tym jak sobie pofolgujecie przy wigilijnym stole czas na sport. Nowa odsłona kolekcji narciarskiej już dostępna w sklepach Lidl od 12 grudnia. Oprócz stylowej kolekcji, mnóstwo ciekawych porad. Co powinno znaleźć się w narciarskiej kosmetyczce, jaki jest najlepszy relaks po jeździe na nartach i jak należy zachowywać się na stoku. Aby dokonać odpowiedniego wyboru ubrań narciarskich kilka wskazówek na co należy zwracać uwagę podczas ich zakupu.

Ponadto propozycja planów na ferie w gazetce Lidl Pozdróże. Tak, więc nie zwlekajcie i przygotujcie się do tej zimy stylowo, wygodnie i przede wszystkich sportowo!


Uprzejmie informujemy, że na naszych stronach używamy technologii, takich jak pliki cookie, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronach i w Internecie. W ten sposób technologię tę wykorzystują również podmioty powiązane, podmioty współpracujące oraz nasi Zaufani Partnerzy, którzy także chcą wyświetlać reklamy jak najlepiej dopasowane do Twoich preferencji. Pragniemy zapoznać Cię ze szczegółami stosowanych przez nas technologii oraz z obowiązującymi przepisami, tak aby dać Ci pełną wiedzę i komfort w korzystaniu z naszych serwisów internetowych. Zapoznaj się z poniższymi informacjami lub kliknij przycisk „Przejdź do strony”.
Więcej informacji znajdziesz w Polityce Prywatności.